O mně

O mně

Fotografování se věnuji již několik let. Za tu dobu jsem vyzkoušela více stylů, v současné době se však zabývám především fotografováním dospělých a fotografováním ve stylu lifestyle.

Nabízím fotografování klasických portrétů v exteriéru a lifestylových v interiéru. Fotografuji rovněž párové fotografie, sourozence, přátelé a rodinné fotografie.

Dále nabízím tematické fotografování, které patří mezi mé oblíbené už jen proto, že se v něm fantazii mezi nekladou.

Nabízím fotografování pro školy, zejména pro maturanty. Věnuji se fotografování maturantek v jejich maturitních šatech a to v přírodě. Dále je také možnost domluvit si nafocení tabla, posledního zvonění či fotokoutku na maturitní ples. V budoucnu bych nabídku zakázkového fotografování dospělých ráda doplnila a rozšířila.

Fotografuji také těhotenské fotografie, rande a rodinné fotografie.

Dospělým je věnovaná i značná část mých projektů – v současné době běží například projekt Flowercrowns, kde fotografuji dívky a ženy s handmade květinovými věnci. Dále mám rozběhnutý projekt Beautiful People, kde pracuji s novými zajímavými tvářemi. Pracuji rovněž na “smysluplných” projektech Pure Beauty a Bodies. Nově jsem rozjela projekt inspirovaný antickými bohy – Gods. I nabídku projektů plánuji rozšířit a to zejména o ty lifestylové.

Ráda fotím vaše chlupaté přátele – nejčastěji samozřejmě pejsky, ale nebráním se vůbec žádnému chlupáči! Nebojte se brát své mazlíčky na focení, dveře jim jsou vždy otevřeny!

Fotografování je pro mě hodně osobní záležitost a je při něm pro mě důležitá vzájemná důvěra i pohoda. Jsem ráda, když kdokoliv jde se mnou fotit, si se mnou vybuduje i jiný vztah než jen model/zákazník-fotograf. Ráda se s lidmi setkávám opakovaně a navazuji s nimi přátelství. Ráda se stávám součástí jejich života s jistotou, že mě nevymění za někoho s výhodnější cenou. Obvykle preferuji přirozený styl bez výrazných retuší, snažím se lidi zachytit takové, jací jsou. Prosím, abyste toto respektovali a brali v potaz ve chvíli, kdy se domlouváme na spolupráci, ať se vyhneme oboustrannému zklamání.

Jelikož ráda fotografuji také na svých cestách po České republice i jinde ve světě, na těchto webových stránkách naleznete také galerii věnovanou fotografiím přírody a měst.

V neposlední řadě jsem velkým fanouškem still life fotografie a tak samozřejmě nesmí chybět ani album s mými still life projekty. Momentálně pracuji na projektech s dřevěnou loutkou Brunem, autíčkem Herbiem a s lupou cestuji kolem světa.

Za fotku k tomuto medailonku děkuji Peťka Dostálová photography.